Informácie o udalostiach

MedGames 2019

Medzinárodná súťaž pre študentov medicíny a ošetrovateľstva

Srdečne Vás pozývame na už 6. ročník medzinárodnej súťaže MedGames 2019, ktorá sa uskutoční v termíne 8. – 9. November 2019. MedGames je najväčšia súťaž na Slovensku a v Čechách pre medikov a po novom aj pre ošetrovateľov!
6. ročník sa bude niesť v duchu ďalších noviniek a tými sú práve Nultý ročník súťaže MedGames #Nurses, a to, že súťaž sa presťahuje na pôdu Univerzitnej nemocnice Martin.

MedGames prebieha pod záštitou dekanky Jesseniovej lekárskej fakulty v Martine – Prof. MUDr. Andrea Čalkovská, DrSc. a Univerzitnej nemocnice Martin a taktiež pod vedením neziskovej organizácie Martinského klubu medikov.

Deň pred samotnou súťažou pre vás budú pripravené rôzne workshopy a prednášky, ktoré vám pomôžu nielen pri samotnej súťaži ale aj vo vašej ďalšej praxi.

Kapacita je obmedzená na 20 trojčlenných tímov pre každú kategóriu (Všeobecné lekárstvo 20 tímov, Ošetrovateľstvo 20 tímov) preto s registráciou veľmi dlho nečakaj a prihlás sa radšej hneď, ako to bude možné, aby si si zaistil svoje miesto na MedGames 2019!

Registrácia bude spustená dňa 30. Septembra 2019 o 20:00hod.

Štartovné je 15e na osobu, v ktorom je zahrnuté celodenné občerstvenie.

Zloženie tímov:
– Všeobecné lekárstvo: trojčlenné tímy
Ošetrovateľstvo: dvojčlenné tímy

Ako sa prihlásiť?
REGISTRÁCIA:
Registrácia súťažiacich prebieha cez mail: registracia.medgames@gmail.com
Mail musí obsahovať:
– meno a priezvisko každého člena tímu,
– názov tímu,
– názov fakulty,
– ročník štúdia každého člena
– do predmetu napíšte názov svojho tímu
(vzhľadom na náročnosť a obsah jednotlivých úloh je súťaž určená pre študentov 5. a 6. ročníka odboru Všeobecné lekárstvo a 2. a 3. ročníka bakalárskeho štúdia Ošetrovateľstva)

Následne vás budeme kontaktovať a zašleme vám číslo účtu a údaje potrebné k platbe. Registrácia je platná až po uhradení registračného poplatku! Preto je potrebné ihneď po zaplatení nám preposlať potvrdenie o platbe. (Registračný poplatok je nevratný.)

Zaplatením registračného poplatku každý účastník súťaže súhlasí so spracovaním osobných údajov na účely MedGames 2019 a s vyhotovovaním obrazového a video záznamu.

Tešiť sa môžete na množstvo zaujímavých úloh a workshopov. Súťaž bude zároveň otvorená aj pre verejnosť, preto neváhajte a príďte nahliadnuť za brány nemocnice a pozrieť sa ako to v reálnej praxi funguje.

O presnejšom harmonograme vás budeme informovať neskôr.

Stay tuned and follow us on instagram https://www.instagram.com/medgames_2019/ 🙂